Діяльність ГО «Молодіжний гуманітарний центр» здійснюється у форматі проектів, кожен з яких відповідає меті та завданням одного з пріоритетних напрямів діяльності організації.
Доступна інформація про 6 завершених та відкритих проектів . Цей перелік вміщує поточні проекти "Молодіжного гуманітарного центру" (від 2017 року), а також проекти, що були започатковані в межах Громадської ініціативи "Ребрендинґ філософії" у 2015-2017 роках.
Згодом буде додано інформацію про більш давні проекти "Молодіжного гуманітарного центру" (за період від 2001 до 2017 року).

  • Створення і видання українською та англійською мовами історико-семантичного словника «Дискурс Революції Гідності».
  • Підготовка та видання щорічного альманаху «Наукові записки кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Реєстр україномовних перекладів іноземної літератури соціально-гуманітарної тематики та експертних висновків перекладацьких і термінологічних дискусій.
  • Фахове обговорення спеціальної термінології та перекладацьких стратегій, а також український переклад іноземної літератури з гуманітарних та суспільних дисциплін.
  • Проблематизація теми культурної інакшості та інклюзії у збірці текстів українських інтелектуалів (українською мовою, шрифтом Брайля та в аудіоформаті), в академічних і публічних дискусіях.
  • перше системне дослідження публічного філософського дискурсу в Україні, впровадження інтернет-реєстру проектів публічної філософії та «Індексу публічності» представників академічної науки.