Діяльність ГО «Молодіжний гуманітарний центр» здійснюється у форматі проектів, кожен з яких відповідає меті та завданням одного з пріоритетних напрямів діяльності організації.
Доступна інформація про 5 завершених та відкритих проектів . Цей перелік вміщує поточні проекти "Молодіжного гуманітарного центру" (від 2017 року).
Згодом буде додано інформацію про більш давні проекти "Молодіжного гуманітарного центру" (за період від 2001 до 2017 року).

  • Підготовка та видання щорічного альманаху «Наукові записки кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Національний портал української філософії: база даних організацій, періодичних видань та фахівців, репозитарій академічних текстів.
  • Реєстр україномовних перекладів іноземної літератури соціально-гуманітарної тематики та експертних висновків перекладацьких і термінологічних дискусій.
  • Сприяння професійному розвитку українських перекладачів шляхом проведення перекладацьких і термінологічних семінарів; український переклад іноземної літератури з гуманітарних та суспільних дисциплін.
  • Осмислення теми культурної інакшості та інклюзії у збірці текстів українських інтелектуалів (українською мовою, шрифтом Брайля та в аудіоформаті), в академічних і публічних дискусіях.